| ღβ3b3LuSa a întrebat:

Imi recomandati sa nu sa imi iau telefonul lg kp500 cookie? Ms mult

7 răspunsuri:
| ktalin2k a răspuns:

Ial ca merita

| change12 a răspuns:

E super eu am 501 (500, 501 si 502 e diferenta doar de 2 butoane) ce pot sa iti spun e super nu am nicio problema decat sa dai banii pe un iphone costa si mult si nu e cu nimic special...eu am LG-ul de 1 an(abonament pe 2 ani)intr-adevar ca la orice touch nu tine asa mult bateria (cu 80%ecran ce vrei?) eu am luminozitatea oprita si ma tine bateria calumea

| nathalie a răspuns:

Eu am cookie si sunt multumita de elhappy

| Elly_8365 a răspuns:

Eu am un Lg Kp502 Cookie sh sunt multzumita decum functzioneaza.
Memoria telefonului e mare...de 40 MB...
Eu ti l`as recomanda...insa depinde sh de parerea tawinking

| Elly_8365 a răspuns:

Nu se blocheaza! sh bateria la mine tine o saptamana...

sh il am de 1 an sh ceva

| marijuana_1856 a răspuns:

Ia-ti un iphone 3g! nu da banii pe prostii...bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sinccer eu nu tias recomanda sa ei LG in general, pentru ca bateria tine ff putin si se blocheaza dupa cam 1 an de cand il ei