| xDani3lx a întrebat:

Imi spune cineva. va rog cum sa imi schimb numele unui album la facebook?

FUNDA

2 răspunsuri:
| TeodoraMaria98 a răspuns:

Exista jos, in partea stanga Edit Album Info, Share this album si Post album to profile dai click pe Edit Album Info si o sa-ti apara tot ce vrei sa modifici tu in acel album

| NoNaamexD a răspuns:

Salut! In primul rand dai click pe profil apoi pe fotografii, apoi pe albumul respectiv si undeva sus trebuie sa scrie editeaza albumul.Dai click acolo si dai click la numele albumului si scrii ce vrei... Sper ca te-am ajutat