| pustoaikata a întrebat:

Imi spune si mie cineva niste filme tari...comedie preferabil?

4 răspunsuri:
| GaBBiii a răspuns:

Mask:X

| daniEL88 a răspuns:

Deci daca iti place mai mult decat filmele astea cu adolescenti in care sexul e ideia, atunci iti recomand Death at a funeral 2007 (este unul si din 2010 dar ti-l reomand pe asta, eventual daca iti place cautal si pe cel de anul asta).

| L3moNN a răspuns:

Poi eu nu ma uit la comedie dar iti zic cateva frumoase:
1.Demon pe 2 rotii
2.The last airbander
3. Avatar
4.Omul invizibil1/2
5.Mr. Bin laughing) comedie nu e film am facut si eu o glumitzalaughing

| AleeexandrA a răspuns:

Cel mai "caterincar" film : Not another teen movie laughing)
Fundita?batting eyelashes