| Criissuu a întrebat:

Imi spune-ti versurile in romana la piesa asta? ^^

http://www.youtube.com/watch?v=9I9Ar6upx34&feature=g-vre c

2 răspunsuri:
| CamiiBăă a răspuns:

[Will.i.am]
Dacă vă place place îmi place
Și te simți ceea ce simt în interior
Dacă vrei ca eu o vreau
Atunci copilul să-l diseară
Dacă îl simțiți, spun naiba da (da dracu ')
Say dracu ' da (da dracu ')
Spune naiba da (da dracu ')
Aceasta este dragostea, asta este dragostea, asta este dragostea [Simons Eva] Poti sa simti iubirea? Poti sa simti iubirea? Poti sa simti iubirea? Aceasta este iubirea, aceasta este dragostea, asta este dragostea [bate pauză] [will.i.am] Aceasta este dragostea pentru bate -l fure pe strazile Dragostea pentru melodie, cântec nu este ieftin droguri cruciat, înfricoșat terminală mi-am creat un rocker doar atât am putea-o petrecere mai târziu și așteptați până bate bate M-ai prins sentiment, bine, cauza dj m-ai prins mersul pe jos pe o Steeler am o racheta plin de aur, mami lui doar aurul l-am umple și să o iubească, și apoi mă uit să explodeze [will.i.am] Dacă vă place place îmi place Și te simți ceea ce simt în interior Dacă doriți place Vreau Atunci copilul Să-i dăm diseară Dacă îl simțiți, spun naiba da (da iad) Spune naiba da (da dracu ') Spune naiba da (da dracu ') Aceasta este dragostea, asta este dragostea, asta este dragostea [Simons Eva] Poti sa simti iubirea? x3 Aceasta este dragostea, aceasta este iubirea, aceasta este iubirea Aceasta este iubirea, aceasta este iubirea, aceasta este iubirea x4 [will.i.am] Aceasta este dragostea pentru bas, și dragostea pentru înalte Iubirea pentru orchestră, violinchello, Dragostea pentru bătăi de calculator, mai tare decât de metal locuințe bătăi Casa, viguros în ghetou Noi inghititura pana l-am sparge, simți bine și vom zgudui Blaster ghetou, balansoar toată noaptea i-am trimis o rachetă la lume, armura doar a furat l-am umplu și-l iubesc, și apoi l-am uit exploda Eh, iubito, da, bine Poti sa simti? Bine pe Dumnezeu, da, bine [Simons Eva] Poti sa simti iubirea? x3 Aceasta este dragostea, aceasta este iubirea, aceasta este iubirea Aceasta este iubirea, aceasta este iubirea, aceasta este iubirea x4 Poti sa simti iubirea? x8 Funda?

Versuri de la: http://www.versuri.ro/

| ՃԾՃԾ a răspuns:

[Will.i.am]
Dacă vă place place îmi place
Și te simți ceea ce simt în interior
Dacă vrei ca eu o vreau
Atunci copilul să-l diseară
Dacă îl simțiți, spun naiba da (da dracu ')
Say dracu ' da (da dracu ')
Spune naiba da (da dracu ')
Aceasta este dragostea, asta este dragostea, asta este dragostea [Simons Eva] Poti sa simti iubirea? Poti sa simti iubirea? Poti sa simti iubirea? Aceasta este iubirea, aceasta este dragostea, asta este dragostea [bate pauză] [will.i.am] Aceasta este dragostea pentru bate -l fure pe strazile Dragostea pentru melodie, cântec nu este ieftin droguri cruciat, înfricoșat terminală mi-am creat un rocker doar atât am putea-o petrecere mai târziu și așteptați până bate bate M-ai prins sentiment, bine, cauza dj m-ai prins mersul pe jos pe o Steeler am o racheta plin de aur, mami lui doar aurul l-am umple și să o iubească, și apoi mă uit să explodeze [will.i.am] Dacă vă place place îmi place Și te simți ceea ce simt în interior Dacă doriți place Vreau Atunci copilul Să-i dăm diseară Dacă îl simțiți, spun naiba da (da iad) Spune naiba da (da dracu ') Spune naiba da (da dracu ') Aceasta este dragostea, asta este dragostea, asta este dragostea [Simons Eva] Poti sa simti iubirea? x3 Aceasta este dragostea, aceasta este iubirea, aceasta este iubirea Aceasta este iubirea, aceasta este iubirea, aceasta este iubirea x4 [will.i.am] Aceasta este dragostea pentru bas, și dragostea pentru înalte Iubirea pentru orchestră, violinchello, Dragostea pentru bătăi de calculator, mai tare decât de metal locuințe bătăi Casa, viguros în ghetou Noi inghititura pana l-am sparge, simți bine și vom zgudui Blaster ghetou, balansoar toată noaptea i-am trimis o rachetă la lume, armura doar a furat l-am umplu și-l iubesc, și apoi l-am uit exploda Eh, iubito, da, bine Poti sa simti? Bine pe Dumnezeu, da, bine [Simons Eva] Poti sa simti iubirea? x3 Aceasta este dragostea, aceasta este iubirea, aceasta este iubirea Aceasta este iubirea, aceasta este iubirea, aceasta este iubirea x4 Poti sa simti iubirea? x8 Funda?

Versuri de la: http://www.versuri.ro/