| robilau a întrebat:

Imi spuneti cum este metin2tim va rog

5 răspunsuri:
| Sua a răspuns:

E foarte naspa... parerea mea nu-l juca

| timioros a răspuns:

Eu peste vreo o saptamana o sa mi-l soenloadez si o sa-l joc.am vazut pe www.youtube.com ca iti trebuie odr 22 experienta ca sa trece la livelul 1 la nivelul 2. este foarte tare. ia-l

| timioros a răspuns:

Sa nu-i iei in seama pe astia care zic ca metin2 este un joc naspa. va f**t pe cei care zic ca metin2 este un joc tampit

| stfnn a răspuns:

Nu l-am jucat(inca) si in legatura cu ce a spus cssmirel...gusturile nu se discuta.

| cssmirel a răspuns:

Esti un joc tampit care se joaca toti copii care nu au viitorwinking