| an0nim_8483 a întrebat:

Imi spuneti si mie un film de groaza dar sa fie ca adevarat de groaza fundita

16 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cred ca paranormal activity, de ce? pai din cate am ciit eu filmul este facut din fapte reale si facut de o familie care nu vroia la inceput decat sa afle ce se intampla la ei in casa

| Farcas a răspuns:

One missed call, Paranormal Activity, Mirrors.

| cornel a răspuns:

The Last House on the Left (2009)

| bigdady a răspuns:

Daca esti tare uita-te la Aftermath sau la alte filme gen gore

| Romancutza a răspuns:

1.Child play
2.the omen
3.Saw 3
4.The exorcist
5.halloween
6.The mist
7. Wrong turn
8.Silence of the lambs
9.Scream 2
10. Onibaba

| shadovv a răspuns:

Uita-te in oglinda tongue

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Wrong Turn(sunt 3 filme); si serialul

| Yang a răspuns:

Venom sau Dimineata mortii iti zic din start sa te uiti ziua la ele seara te pisi pe tine de frica laughing)

| Kitty a răspuns:

Puzzle mortal 2 = Saw 2

| Anonoim a răspuns:

Fenomene stranii (pe youtube) sunt povestiri reale cu fantome spirite violente fundita

| Larisa005 a răspuns:

True Blood happy

| animagus a răspuns:

Stirile de la ora 17:00.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unborn 2010, tarata in iad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The grudge(dupa ce l-am vazut am zis ca nu exista film mai infricosator), shutter 2004(m-am uitat ziua la el si am tipat de am speriat vecinii :d ), the exorcism of Emily Rose(mi s-a zbarlit parul de fica). Ai grija... daca esti o persoana mai sensibila. poti ramane cu sechele dupa vizionarea unui estfel de film...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miste call super tare sau Demon cauta pe dowloand filme de groaza si iti arata multe altele tari adevare daca crezi in asa ceva e mai bine sa sfintesti casa mai intii si dupa aia te uiti da eu stiu ce am patit si dupa aia nu m-am mai itat ca dupa aia iar patesc la fel casa era bintita si eu nu stiam si ma uitam umai la filme de groaza serios vb. te pup ai grija ce faci.

| mikoto a răspuns:

Chuky -papusa ucigasa si The ring(versiunea americana si japoneza)