| DeeaDeiutza15 a întrebat:

Imi spuneti un sait de unde pot urmari programul tv adica ex pro tv ca si cum masi uita la televizor numai ca ma uit pe calculator aceleas programe care le da in momentul acela la pro tv sa le vad pe calculator.

5 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Http://www.cool-itv.net/
Trebuie sa instalezi sopcast, VLC media plyaer si Windows media player. Le gasesti la Download.
Vizionare placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Site nu stiu, dar un program foarte bun e Readon TV si poti vedea canale nu doar din Romania, ci din toata lumea.

| Deyush08 a răspuns:

Uite asta e cel mai bun : http://www.cool-itv.net/. Dar trebuie sa folosesti Internet Explorer.

| Geo4ALL a răspuns:

In primul rand se scrie ''site''. Poti sa incerci daca vrei ''voyo.ro''.