| AndRa003L a întrebat:

Imi trebuie lucruri da facut manual la ziua prieteniei CMBP. Ce ar trebui sa fac? Vreau ceva special! Fundoi urias! Sa stiti ft. special si unic. Cum ar fi bratari, cercei etc. si nu felicitari

Răspuns Câştigător
| emiishalala5 a răspuns:

De ziua celei mai bune prietene i-am facut cadou 3 bratari facute manual (cauta pe net bratarile prieteniei eu am invatat ff usor.alege chevronul e cel mai simplu).ai mai putea face un colaj cu poze.in care erati voi doua.amintirile mereu ii bucura pe cei dragi... funda?

1 răspuns:
| BlugiStramti a răspuns:

Ceva din aur...si nu conteaza ce, conteaza ca e dat din inima
orce doar sa fie daruit din inima...