| anonim_4396 a întrebat:

Imi ziceti va roggggggggg numerele care se nimeresc cel mai des sau trucuri ca sa castigi la lotto 6 din 49? Va roggggggg!

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...este un motiv pentru care ai o sansa la 20 de milioane sa castigi la loto! ...si anume ca tine strict de noroc!
crezi ca esti singurul care vrea sa castige la loto?

| carpediem a răspuns:

Crezi ca daca stiam 1% din ce vrei tu, mai stateam acum ca boul pe net? Eram in calatorii...

| Piku a răspuns:

Intotdeauna 6 si 49 ies! deci cel mai probabil 7 12 17 19 20 22 23 27 30 32 44 48! crede-ma sunt norocoasa la numere! sper sa castigi! fundita?puppy dog eyes:*

| fu210ass a răspuns:

Daca ar exista asa ceva ar castiga toata lumea. sincer e vorba doar de noroc nu este vorba de un algoritm...

| Bogdan_5174 a răspuns:

Pai de obicei e la noroc da eu as pune asa 7, 13, 6,49,50 si 23 asta as pune eu deci cam asta recomand