| Lolololalali a întrebat:

In ce momente v-ati simtit foarte dezamagiti pe voi insiva? happy

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In multe ocazii atunci cand parintii se certau sau cand ma simteam singur.

| Quiescent a răspuns:

Despărțiri, eșecuri pe plan profesional, certuri.

| Marcela a răspuns:

Cand imi pierd controlul si fac ceva ce stiu ca nu pot
si o fac doar de placerea altora :S

ii se intampla oricui asta.cred happy

| LolNope a răspuns:

Cand tata m-a sunat si mi-a zis ca bunica a cazut din copac si ca o duce la spital ambulanta.Nu am fost avut o relatie prea apropiata cu bunica mea, insa o iubeam mult, dar ma simteam dezamagita ca nu i-am spus.Pana la urma scapat cu viata si fara schele, dar in ziua aia m-am rugat neincetat la Dumnezeu sa nu o ia...

| BlackAngel a răspuns:

Cand am dat simularea de examen la romana si la mate si nu am invatat...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand am luat nota 3.50?
Atunci am plans groaznic de mult.

| slyde a răspuns:

cand am gresit cevasad