| JosCenzura a întrebat:

In ce tara traim... oameni cu 2 facultati cauta in tomberoane, salarii, pensii de c*cat...Hotii ne conduc tara, avem presedinte un alcoolic, copii care cersesc desculti. Iar toti parlamentarii si oamenii de la putere isi incalzesc curu' in limuzine.Stau la soare, si isi fac vile pe banii nostri.Si se mai plang ca se fura in Romania.oh go on.Pe zi ce trece imi este si mai sila de tara in care traiesc!

7 răspunsuri:
| Bunny a răspuns:

Muta-te.happy

| enverhoxha a răspuns:

1. Oamenii cu 2 facultăţi nu caută prin tomberoane decât dacă e vorba de facultăţi mintale.
2. Cei care îşi fac vile şi le fac de obicei pe banii lor, nu pe ai noştri. Aşa e în capitalism - unii sunt bogaţi, majoritatea nu.
3. Pensiile nu sunt de c*cat, Tăriceanu le-a mărit cu 200%. Pentru ce brânză au făcut pensionarii români la viaţa lor, sunt mult prea mari...
4. Băşescu e într-adevăr beţiv, dar e şi securist, aşa că se compensează.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

AAi uitat sa mentionezi etnia copiilor care cersesc desculti. Asta le e meseria si iti zic eu ca le place. In rest ai deptate. Oricum,nu ai venit cu o noutate, asta e de cand lumea, si va continua pana cand va fi lumea. bye. nb

| harciog a răspuns:

Jos cenzura? Nu era mai bine JosChilotii?

| fafnir a răspuns:

Rusine sa iti fie; _; Romania e perfecta, nu schimbam nimic! Nimic auzi!

| Leon a răspuns:

In primul rand invata sa iti corelezi mai bine ideile, lipeste educatia in Romania si va exista inca pentru ceva timp mentalitatea 'vreau drepturi dar nu vreau sa muncesc'.
sunt de acord cu enverhoxha.

| BluDesign a răspuns:

Si eu daca eram intr-o functie de conducere gen parlamentar sau senator imi incalzeam curu in lumuzine si furam cat puteam.Romanu` este ipocrit si asa o sa ramana.