| Denis2597 a întrebat:

In ce zi din saptamana asta trebuie sa se predea situatia cu mediile la scoala (adica pana cand trebuie sa fie incheiate mediile)? Eu stiam ca miercuri e ultima zi.
Funda pentru cine imi spune!

Răspuns Câştigător
| robycelmare a răspuns:

Pana miercuri e limita, dar profesorii pot inchide mediile de luni... de fapt de saptamana trecuta se puteau inchide. Funda?

4 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Pai depinde cand se face consiliu, la noi mediile trebuie incheeate pana joi deoarece joi e consiliu.
Ai dreptate miercuri e ultima zi in care se pot incheea mediile deoarece joia se face consiliu.

| ĦαvɘƑȕη a răspuns:

Data incheierii mediilor difera de la o scoala la alta. Medaliile se dau pe 29 iunie...

| Mirrre a răspuns:

Da.miercuri e ultima zi..si atunci se predau si cartilehappy... Funda?happy

| BoTa_Cristi_1990 a răspuns:

Marti