| anonim_4396 a întrebat:

pana cand ar trebui sa fie incheiate toate mediile? profu` de fizica se gandeste sa ne dea test miercuri iar dirigintele ne pune sa predam cartile maine.

Răspuns Câştigător
| DragonRO a răspuns:

Cam cat de repede si eu am de predat cartile, Ca oricum nu mai e nevoi de ele. Anul scolar se termina in 17 Daca la fizica nu aveti note normal ca va da test. Daca vrea profesorul nu-ti pote incheia media pina in septembrie.

2 răspunsuri:
| PcDoctor a răspuns:

Nu poate miercuri oficial trebuie sa fie toate mediile gata doar sa va dea si sa va puna atunci notele

| byy a răspuns:

Ala e nebun?laughing normal ar trebui sa terminati cu scoala cand dati cartile si pe urma sa va incheie mediile. vorbiti cu dna diriginta si spunetii sa vb cu profu de fizica sa va lase in pace laughing