| anonim_4396 a întrebat:

In curand vaa fii ziua doamnei diriginte noi copii clasei ei am vrea sa ii facem ceva special dati-mi idei de: cadouri,decoratiuni,de teme pentru petreceri a da aceasta petrecere se va tine in clasa fundahappy

2 răspunsuri:
| Lovelyix a răspuns:

Decoratiuni : Multe confeti colorate;
Un snur prins de o parte a peretelui si celalalt capat al snurului prins de peretele de vizavi. ( pe snur sa fie agatate multe cartoane cu L A M U L T I A N I. ) ( asta inseamna 11 cartoane prinse de snur ).
Puteti sa va consultati intre voi, fiti originali si dati multe idei. Bafta

| AnnNaaa13zxxs79 a răspuns:

Puteti face asa :
DECORATIUNI:
-din tubul de hartie grofata taiati ca niste benzi si le deschidet si le puneti ca ornamente pe perete
-aduceti baloane le umfalti ( sa fie de diferite forme si culori)
CADOURI:
- eu i-am luat un buchet de trandafiri o cana personalizata cu numele danseii-am facut o felicitare si am dat bani ( doamna de la contabilitate a pus banii stransi intr-o felicita
TEME:
- am vazut ca ai postat intrebare pe 10 martie deci ziua dansei este primvara puteti sa decorati clasa cu flori eventual faceti o sceneta. sper ca te-am ajutat! FUNDA?