| BruneTTe a întrebat:

In legatura cu Yahoo Updates. Pot face ceva [ sa dezactivez, sa nu stiu] sa nu-mi mai apara pe messenger la status activitatea de pe Yahoo Answers si alte alea [ sigur stiti la ce ma refer]? Mersi.

2 răspunsuri:
| ArtisticWorld a răspuns:

Nu cred ca se poate, dispare de la sine.

| MatsuKeruGirl a răspuns:

In dreapta la Y! Updates este o sageata mica, dai click pe ea si o sa-ti apara :,,customize Yahoo! Updates'' apoi debifezi tot ce este acolo,bine inteles, statusurile pe care si le-au pus in trecut, prietenii dai din lista nu o sa se stearga, doar daca dupa ce le debifezi pe alea, nu o sa-ti mai apara altele. sper ca nu e cam tarziu raspunsul meu. funda?