| Helixx10 a întrebat:

In perioada asta de iarna unde as putea iesi cu prietenii, in Braila?

Răspuns Câştigător
| LauraMaria20 a răspuns:

Va puteti duce la patinoarhappy! este foarte frumoshappyeu cred ca asa este frumos sa faci iarnabig grin mai multe detalii nu am sa iti dausad. sper ca am fost de ajutor! Funda?:*happy

2 răspunsuri:
| RalucutzaFarmer a răspuns:

Puteti sa dati cu busitori de obicei asta face fratemiu si ducetiva la munte sa schiati n-am multe idei.

| Brailainfo a răspuns:

Exista mai multe locuri, incearca si pe http://www.brailainfo.ro/unde-iesim-in-braila, poate gasesti ceva interesant