| Girl_5668 a întrebat:

Unde poti iesi cu iubitul in Braila?

Răspuns Câştigător
| doroteea a răspuns:

Pe Faleza, in Monument, in Gradina Mare, la patinoar:X si sunt si foarte multe cofetariihappy

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Si eu sunt din braila!
si pot spune ca e cel mai de *** oras!
totusi, are si el cateva parti bune happy avem patinoar, carrefour, kauflan, real, selgros, strand, faleza happy

te poti duce cu el in monument, pe faleza, in gradina mare, la bella Italia, pe bulevard...si cam atat big grin

app, in ce cartier stai?

| darrio2007 a răspuns:

La Matteo.

| Lorє๔คnค a răspuns:

La ocofetarie care-mi place mie multtongueoem Caffe. E langa Bella Italia, si are niste prajituri super!