| Ancuta7878 a întrebat:

In prima zi de scoala se merge cu ghiozdanul sau fara? ( cls a6a )...

12 răspunsuri:
| Ramona1 a răspuns:

Cu ghiozdanul.Cartile se dau in prima zi de scoala.Doar nu o sa le duci in brate.

| HappyCandy a răspuns:

Buna si eu trec clasa a sasea dar noi am facut prima zi de scoala pe 1 sep. Ai o singura lectie ora clasei sau dirigintia cum i se mai spune si vorbesti despre orele care sunt noi bla bla bla dar fara ghiozdan.

| ZaKid a răspuns:

Fara...Iei doar o punga daca e laughing.

| daηă a răspuns:

Si eu incep tot clasa a6a.Imi iau ghiozdanul cu un penar si un caiet.
Cred ca ne vor da cartile in prima zi deci ar fi bine sa-l iei.

| DianaaaD a răspuns:

Cu ghizdanul, fiindca veti primi cartile si trebuie sa le duci cumva acasa. In rest veti sta si veti povesti despre noul an scolar, vi se da da orarul(provizoriu ca se mai schimba de vreo 3 ori, cel putin asa am patit eu in fiecare an) si vi se va mai da o lista cu profesorii cu care veti face. Cam atat. happySper ca te-am ajutat! happy

| LoveTVD a răspuns:

Te duci fara ghiozdan ca doar nu scrii in prima zi de scoala! Si daca nu ti-au dat cartile atunci il iei cu tine... funda?

| BeByTzZa a răspuns:

Farahappy

| Alexakos a răspuns:

Misterul asta nici eu nu l-am descifrat... dar nu-i bai ma duc cu ghiozdanul si pun 2 sticle de apa sau suc ca sa fie mai greu si pana imi dau cartile se golesc sticlele laughing))

| codygold23 a răspuns:

Cu ghiozdanul fiindca o sa iti dea manualele.

| siminik54321 a răspuns:

Mie mi-a spus dirigintele meu ca o sa avem 15 min sa ne dea orarul si sa ne mai spuna niste chesti bla bla bla si de la 13 in colo o sa facem ore normale ciudat nu?

| Bibuu09 a răspuns:

Eu cu o gentuta ca mie mi-au dat cartile cu caietul de dirigentie si penar bafta

| oOSmileoO a răspuns:

Fara...:p