| Bacemi a întrebat:

Incerc sa imi amintesc numele a doua filme dar nu reusesc deloc. Sunt filme care imi plac mult si as vrea sa le mai vizionez.

1 ) Un tip ( arhitect parca ) ramane vaduv. Sotia lui ii moare in fata ochilor. De atunci se dedica total proiectului acesteia, legat de un parc tematic parca si de o gorila. Mereu suparat pentru ca isi iubea sotia, era in lumea lui. Un coleg si amic incearca sa il inveseleasca si mereu il invita in oras insa nu il convinge. Intr-o zi isi ia inima in dinti si accepta sa ia masa in oras. Acolo se indragosteste de chelnerita, o fata foarte simpatica. Isi uita telefonul acolo, se intoarce si apare oportunitatea de a sta ceva timp in preajma fetei. Ajung sa se cunoasca ceva mai bine. Apoi se plac si incep o relatie. Ulterior va afla ca fata are o problema si ca a facut transplant de inima. Si inima pe care a primit-o e a fostei sotii. Fata pleaca la Roma la unchiul ei si ii spune ca relatia nu are sens. El totusi fuge dupa ea si traiesc o iubire frumoasa.

2 ) Un tip se trezeste in postura de a primi o mostenire insa prin testament afla ca trebuie ca pentru asta sa se insoare. Intalneste o fata blonda foarte draguta, au o relatie frumoasa, amandoi erau foarte libertini si nu au fost probleme deloc. Dar apoi vine problema cu nunta si nu stie ce sa faca. El e genul burlacului, nu stie cum sa faca. Apoi la cererea in casatorie la restaurant o da in bara urat de tot. Iubita lui se supara pe el si pe moment se despart. Totusi e presat de testament si trebuie sa gaseasca o sotie. Cauta sa vorbeasca asta cu fostele lui insa nu reuseste nimic desi le spune si ca primesc parte din mostenire. Intr-un final ca apel disperat posteaza in ziar anuntul si biserica e plina de mirese, fiecare dornica sa ii demonstreze ca trebuie sa o aleaga pe ea. Totusi, fata iubita il iarta si vine la biserica dar e ceva bataie de cap sa scape de celalalte mirese. In cele din urma se casatoreste cu fata iubita si totul e in regula.

Va rog daca va amintiti sa imi spuneti si mie numele sad

Răspuns Câştigător
| Pure.Sunshine a răspuns:

Cel de-al doilea film se numeste Burlacul(The Bachelor) http://www.cinemarx.ro/filme/The-Bachelor-Burlacul-2846.html

3 răspunsuri:
| Bacemi explică:

Din fericire am aflat numele primului film. Vi-l recomand tuturor. E un film deosebit.

Return to me : http://www.youtube.com/watch?v=oFD8ZE0Muf0

http://www.youtube.com/watch?v=5izpKw3n0PQ&feature=related

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul film nu este indian.

| dorincosti a răspuns:

Primul film am impresia ca este indian...nu?