| beautiful a întrebat:

Intr-o zi, o fata mi-a dat comm pe hi5 cu o melodie de-a lui Miley Cyrus, apoi din greseala am sters comm-ul.Am incercat sa imi dau comm cu melodia facand:am scris site-ul muzici si nu mi-a aparut nicio melodie.Ma puteti sfatui cum sa fac sa apara din nou melodia?

Răspuns Câştigător
| didy_2216 a răspuns:

Pai de exemplu pe youtube.cauti videoclipul pe care-l vrei. apoi in partea dreapta iti are acolo casuta cu cine a postat videoclipul iar mai jos ceva de genu "embed" dai click acolo si copiezi link-ul acela si il lasi drept comm. sper sa te ajute.succes:*

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era de pe site-ul radio-light.ro eventual. site-ul are playere audio pentru hi5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca era de pe radio-lighit ai putea sa intri pe site sa cauti melodia si sa dai copi pe link-ul in fata caruia scrie autostart adica player-ul porneste automatwinking...happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se pune melodi pe hi5?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dai clik drept pe videoclip copy link paste unde vrei sal lasi si cam atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dai clik drept pe videoclip copy link paste unde vrei sal lasi si cam atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.muzicahi5.tk si acolo o sa gasesti muzica pentru hi5 pe care o poti lasa la comentari