| JustABelieber a întrebat:

Intrebare pentru belieberi[fani Justin Bieber]:cum ati devenit belieberi si cand?

Răspuns Câştigător
| Larisz a răspuns:

La mine e mai ciudat laughing Eu prima data am auzit de el la o verisoara, ea avand numai melodii si poze cu el. Incepusem sa il urasc, doar pentru simplul fapt ca il auzeam peste tot, era vremea la care se dadea la radio "Baby". Dar intr-o zi am stat si m-am ganditi ce mi-a facut el mie si de ce il urasc. Si mi-am dat seama ca il uram degeaba laughing Apoi in 2011 l-am vazut la Mtv Ema's Awards, cand a przenztat Selena, si l-am vazut schimbat, total, apoi pur si simplu in seara aia la 2 noaptea... m-am indragostit de el. Si de atunci am inceput sa ma documentez, sa caut grupuri jb pe facebook si de pe atunci am luat Bieber Fever. laughing
Ps: moamaa cat am scris laughing

9 răspunsuri:
| ???? a răspuns:

M-am nascut iubindu-l pe Justin :X

| mODIN a răspuns:

Sunteti toate niste copile retardate!

| Irena97 a răspuns:

Inainte de a fi aparut pe youtube chiar. Multumit?

| FreakyChucky a răspuns:

De cand am auzit piesa Love me.[nici nu stiam cum arata, am auzit-o pe o terasa]

| summergirl25 a răspuns:

Pai,grea intrebare desi as putea spune ca devenind un Belieber mi-am schimbat viata! Acum 3 ani, ma uitam pe YouTube! Am dat cumva de un video a lui, am vazut numele si l-am cautat pe Google! M-am uitat pe Wikipedia si am citit despre el si uite asa am ajuns Belieber! Desi, pana acum 2 ani nu am fost un Belieber foarte mare!

| akcentdiana a răspuns:

Eu nu sunt unul dar parerea mea este ca au devenit belieberi indragindui muzica, de cand era el inca mic, sau in prezent placandule infatisarea acestuia

| andreeea12345678910 a răspuns:

Poi eu am devenit fan bieber acum 6 ani acum avand 12 ani asa m-am facut fan bieber! Cum? pai este un baiat frumos are o voce superba si pur si simplu mi-a placut

| Biabiabianca a răspuns:

Pai am devenit Belieber prin intermediul unei verisoare.Ea este de vreo cativa ani, si mi-a explicat cam cum sta treaba, si, efectiv "m-a molipsit" si pe mine si sunt Belieber de cam o luna si ceva. happy

| IoanaAndreeaKuky a răspuns:

Pai am devenit belieber acum 7 ani. Cum? Nu stiu. Totul a fost spontan. Doar cand am auzit melodia one time am innebunit. Toate melodiile lui au niste versuri superbe. Am inceput sa ma documentez si apoi cand i-am aflat povestea am inceput sa il iubesc. Viata mea s-a schimbat radical de atunci. Pot sa spun ca atunci cand a plans, am plans cu el. Cand a ras, am ras cu el. Fredonam non-stop piesele lui si de multe ori cand treceam printr-un moment greu in viata, gaseam o piesa de-a lui care sa se potriveasca cu sentimentele mele din momentul ala. E ca si cum ne completam. Am fost, sunt si voi fi belieber mereu. Simt cum haterii ma ridica si pe mine si pe Justin. Vedeti cat de mult stau sa se documenteze despre viata lui? Cat vorbesc despre el? Daca spun Justin Bieber sunt primii care il recunosc. Nu sunt adorabili? Funda? :p big grin