Întrebare recomandată | Gunit a întrebat:

Intrebare pentru cei din Constanta. Exista cumva loc amenazat de gratare? Eu stiam ca era unu in zona inel 2 dorlay mall nu stiu de ce dar am imaginea in minte. daca ma poate ajuta cineva ii raman vesnic indatorat:

Răspuns Câştigător
| alex040599 a răspuns:

Langa Doraly este loc.Mai este unul in parcul ala de la capatul lui 305 din Poarta 2, daca nu ma insel

2 răspunsuri:
| FlorenceVi a răspuns:

Billa, km 4-5

| Emrys0 a răspuns:

Într-adevăr în Constanța cel mai cunoscut și amenajat loc pentru grătare este din parcul situat vis a vis de Doraly Mall. Dacă vrei ceva mai retras, undeva pe la ieșirea din Constanța spre Mangalia există o pajiște amenajată. happy