| iuandfto a întrebat:

Intrebare pentru fete : care credeti ca sunt baieti frumosi din Romania din showbiz (adica cantareti, actori, etc )? happy

5 răspunsuri:
| bfvhjcv a răspuns:

Pai thinking tipul de la guess who e dragut, smiley e foarte dragut si simpatic si marius moga(credthinking)

| Tamiki a răspuns:

Mie Smiley imi pare simpatic, dintre cantareti; si poate Connect-R. Actori...thinking nu stiu, ca nu ma prea uit la filme romanestilaughing. Daca m-ai fi intrebat de actori staini, as pi spus Robert Pattinson sau Tayler nu stiu-cumlaughing, Jonny Depp cand e Captain Jack Sparrowlaughing. Maroglaughing.

| ada_3462 a răspuns:

Alex Velea si Puya

| deea4youu a răspuns:

Bunahappy
Pai mie dintre cantareti imi place: Noni,Alex Velea,Connect-r,Randi,Keo,Adrian Tutu,Smiley,Cornel Ilie,Marius Nedelcu, si Dony
~actori: Razvan Fodor,Lucian Viziru,Radu Valcan,Dan Bordeanu,Denis Stefan,Alexandru Papadopol,Bogdan Albulescu
~lumea mondena:Catalin Botezatu,Cristy Chivu,Vali Barbulescu,Victor Slav,Marian Nedelcu,Cristian Boureanu,Adrian Mutu,Bogdan Vlădău, Andi Moisescu, Silviu Tolu, Dany Otil
Cam atatia imi vin acum in minte:*Ai tai care sunt?