| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU ce filme actori cantareti v-a plac(fete, baieti). Funda celor care imi plac si mie!

Răspuns Câştigător
| Andreutza1998 a răspuns:

Filmul meu preferat e twilight(a 3-a parte)si am citit toate cartile si sunt tari rau,mai e putin si jurnalele vampirilor,actorul meu preferat e robert pattison,nills alan stewart(joaca in rolul lui seth in film),imi place down on me, rihanna,katy perry,hey senorita,jessy jay,askult pop spre urban,nu prea imi place justin bieber si imi pare rau ca am amestecat cantaretii, melodiile, cu actorii cu filmele.Imi place si cea care o joaca pe Alice in amurg.pup

2 răspunsuri:
| FanMJJ a răspuns:

Filme :Twilight (prima parte, Saga, New moon ), Scary movie, Alpha dog, Beerfest, Troia, Harry Potter, Spiderman, Rocky, The Social Network, Dude where's my car?, Once upon time in mexico, The Hurt Locker
Actori :Angelina Jolie, Natalie Portman, Jean Reno, Steven Seagal, Jim Carrey
Cantareti : Michael Jackson, Justin Timberlake, Outlandish, BUG Mafia, Eminem.
Funda:d

| russyy a răspuns:

Adela popescu,radu din iubiri secrete,dan bordeianu,dana rogoz,nicoleta luciu,mihai viziru, augustin viziru

pitbull, shakira, imi plk manelelewinking