| grigoras1234 a întrebat:

Intrebarea e legata de facebook.am observat acum cateva zile ca daca apas o litera acolo sus in search-ul principal al facebook-ului, apar mai multi prieteni. dar ordinea lor se schimba de la zi la zi.in functie de ce anume se schimba ordinea lor? de nr de accesari care le faci pe profilul lor/vizitele pe profilul tau/etc?

1 răspuns:
| CezaraMD a răspuns:

La mine se schimba in functie de profilele pe care m-am uitat in acea zi. Nu cred ca are vreo importanta de cate ori te uiti.