| SweetThings a întrebat:

Joaca Steaua cu Dinamo acum? daca da pe ce canal?

Răspuns Câştigător
| mariussigeorgesimplu a răspuns:

Bun gasit. Dat fiind ca tu ai pus intrebarea pe 23 aprilie, o sa-ti raspund astfel:
pe 20 aprilie, Steaua a jucat cu FC Vaslui si a pierdut cu 1-0.
pe 22 aprilie, Dinamo a jucat cu Ceahlaul Piatra Neamt si a castigat cu 3-2.
pe 27 aprilie, Dinamo joaca cu FC Brasov, in timp ce Steaua va juca pe 29 aprilie, cu Rapid.

Derby-ul Steaua-Dinamo, va fi peste 5 etape, dar conform site-ul-ui de unde am luat informatiile inca nu e publicata data

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca pe la finalul lunii mai, din ce stiu eu.