| anonim_4396 a întrebat:

Joc ourworld si stiti ca acum este lucru asta cu cheia ...si eu o am. am convins un rezident sa ma invite si am deschis toate cutiile si nimic. nu ma castigat nimic a mai patit cineva asa ce trebuie sa fac?

4 răspunsuri:
| x3SweetPoison a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie dar a doua oara am primit doar o coada de gorgona. pe tine cum te cheama in ourworld?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ale21

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.am patittonguetonguetonguetonguetongue
Fiindca nu esti Res nu poti sa deschizi cutiitongue

| SexyyyGirl a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie dar.Mai incearca! poate o sa acum pirmestitongue! cum te cheama pe ourworld?