| pamPammmPam a întrebat:

Jucati Barn Buddy? Daca da ce level aveti si cum vi se pare jocul?

20 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Am level 140 si deja ma cam plictisesc de el laughing

| TraficDeMentosane a răspuns:

Da imi place; x sunt la lvl 21 de`ocamdata big grin dar am inceput acum 2 saptamani :d
uh te joci? la ce lvl ai ajuns?[daca te joci big grin ]

| Prajitură a răspuns:

Joc. Level 117. e destul de... ok, dar si plictisotor cateodata. adica. aceeasi rutina. Plantezi, Culegi, Plantezi, Culegi... Come on. Something new?

| BitchImfabulous a răspuns:

Lvl 70:*

e fain jocul.il joc cam de la inceputul verii:d
inca nu m-am plictisit, mi-am propus sa ajung pe primul loc dintre cei pe care ii am la prietenilaughing

| elenush_6230 a răspuns:

Da sunr la nivel 232... ce obositor a fost dar l-am adorat :X

| CoCaCoLa a răspuns:

imi place mult jocul

| Loryoficial a răspuns:

Am level 55 si e un joc pe care il joci mai mult din plictisealabig grin dar pe parcurs iti dai seama ca e un joc foarte fainbig grin

| Bogdantatiana1401 a răspuns:

Salut da joc barn buddy de ceva timp am lvl 127 si-mi place jocul am auzit ca cu cat vinzi mai multa plantatie cu atat primesti mai multi coinsi...bft! thumbs up

| lavinik a răspuns:

Pai eu sunt la nivel 7 cam mic dar na! mie mi se pare ok dar ma cam enerveaza ca imi fura foarte multa recolta dar in rest e foarte fain jocul te pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

80. e smecher tare jocubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocul e super
mai ales la nivelul 88:X
tu joci?
cum ti se pare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt la nivelul 86; x si am o multime de animalee
jocul este ok, cateodata plictisitor dar m-am obisnuit cu el si nu cred ca as putea fara!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am niv 345 si cam am plictisit dar e tarebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt in levelu 74 si e super jocul big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna am lvl 127 si mi se pare interesant jocul tongue sper sa-ti placa si tie si bafta...am auzit ca cu cat vinzi mai multe produse cu atat primesti mai multi coinsi bft thumbs up

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

74 si este foarte fain jocul

| mugurelpetru a răspuns:

Eu am lv 41 pe pacus e cam naspa dar e cam greu dar o sa forte fain pe pacurs dar asta este parerea mea

| Remus_5509 a răspuns:

DA joc. am lvl 138 si imi place mult jocul. dar, la un moment dat te plictisesti de el cand ai lvl mare pentru ca atunci cand ai lvl. mai mic vrei sa ii ajungi pe aia mai mari.
dar oricum e fain jocul.

| kappy182 a răspuns:

Din punctul meu de vedere, mi se pare o parcarie deoarece trebuie sa stai foarte mult sa creasca plantele.ai putea sa incerci sa joci si poate tie o sa iti placa.eu am ajuns la nivelul 13 si m-am plictisit asa ca n am mai jucat. daca nu intri o perioada de timp, poate ca esti plecat undeva, plantele se usuca sau sunt mancate de gandaci si toata munca ta sa dus.trebuie sa stai mereu si sa ai grija de plante.

| deutza_7542 a răspuns:

Da joc am lvl 368 si e tare