| Lorє๔คnค a întrebat:

Jucati stardoll? Daca DA, ce conturi aveti?

-Pentru ca vreau sa cunosc membrii romani

-Daca nu mai aveti nevoie de conturi(eu am multe, daca vreti conturi ID-ul meu e lori. sparkle)

-Daca vreti sa ne imprietenim!

-Pentru ca vreau sa gasesc cat mai multe site-uri cu lucruri gratis...

-Pentru ca nu prea stiu romani pe site

7 răspunsuri:
| คηĐЯээд a răspuns:

Buna!
Eu joc stardoll
eu ma numesc
crazyandreea12
da`mi addwinking si vot cg[cover girl] love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau cont si eu! id-ul meu e coolgirlpop@yahoo.com da-mi add

| InfinityLove2000 a răspuns:

Eu joc stardoll si mi-ar placea mult sa fim prietene! ma cheama maia1211.si as vrea mult un cont de 33+ te rog.da-mi add pe stardoll si mai vb in chat! :*

| deVrillAnttoXP a răspuns:

Si eu joc stardoll. daca vrei sa fim prietene pe sd da-mi add : anto. lolawinking
vote mee daca iti place

| Paulikk91 a răspuns:

Iti dau eu un cont stardoll de nivel 14 care are haine faine si multe, machiaje.

| pocomnicu a răspuns:

Vreau si eu cont stardoll inca unu ma numesc pe stardoll aryroca da-mi add

| Biencutsa06664 a răspuns:

Si eu joc stardoll, ma cheama ionelajolie pe sd si va rog votati-ma Covergirl bye