| anonim_4396 a întrebat:

La aceasta intrebare sa raspunde cineva ce are un raspuns serioas. Fara jigniri va cer pentru cei care au daca vor sa imi dea si mie un cod webkinz.Stiu ca veti spune o mare parte din voi ca cersesc s. a dar nu mai raspundeti. Vreau cineva ce vrea sa ma ajute
Va multumesc ca v-ati facut timp sa raspundeti la intrebarea mea!

2 răspunsuri:
| Saya a răspuns:

Salut, de unde ti-am putea da noi cod pentru acel joc?sad

| DildăuPaispe a răspuns:

Sunteti din ce in ce mai multi...
ORI iti cumperi un WebKinz,
ORI faci un cont de proba!
Nimeni nu e asa fraier incat sa dea codurile sale unei alte persoane.
Nu inteleg de ce va milogiti asa mult pentru codul ala! Chiar nu aveti bani sa va cumparati?
Vad in fiecare zi intrebari de-astea.