| alice.twilight a întrebat:

La ce va ganditi in momentul asta? dau funda ptin tragere la sorti

Răspuns Câştigător
| TheDevilIsHere a răspuns:

La ce cald e afaracryingcryingsi ca vreau sa ploua un pic sa se racoreascabatting eyelashes
uh?:X

19 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Raindropssmug

| DeNyyy a răspuns:

Ma gandeam ca unii stau la plaja astazi. unii se joaca prin mare cu mingile. unii innoata unii stau la gratar...si eu stau in casa singura, trista, plictisita si fara nici un chef de nimic sadaaa.si ma gandesc ca vara asta in fiecare zi va fi asa.crying

| amaadina a răspuns:

Ma gandeam la fata care a scris intrebarea asta:
" Daca aveti un animal si nu se simte bine va rog intrebati-ma pe mine toata lumea e uimita cat de bine ma pricep! "
Si mi se face rau cand vad asa ceva laughing
E o fata de 10-11 ani probabil, care n'are ce face si atunci se lauda cu 'talentele' ei =)

| blue95 a răspuns:

Ma gandeam la ce o sa fac azi

| DacaVreiSaVeziNimikTeRogSaDaiUnCLICK a răspuns:

Ma gandesc la super-girl si la TPUhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappy

| RM a răspuns:

La un film

| mikutzzza1000 a răspuns:

Ma gadesc la cum sa'mi prind parulbig grin

| Dede_1899 a răspuns:

La mine si la viitoare noua mea chitara. La o cariera frumoasa in muzica si la o intrare in istoria muzicii rock:X

| NuAmHabar a răspuns:

Muzica

| BingBang :D a răspuns:

La twilight breaking down laughinghee hee

| PaulW a răspuns:

La nimiclaughing

| Sebiii a răspuns:

Ma gandesc la ce sa-ti raspundbig grin

| KULLER a răspuns:

La fete sexy

| Marijuana a răspuns:

La iubitul meu day dreaming, daca o sa ne impacamcrying

popz uh la ce te gandesti?:*

| Aicilef a răspuns:

Pai.gandindu'ma la ce ma gandesc in momentul asta.trecu momentu si nu ma gandi la nimic.big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma gandeam daca sa ma culc sau sa ma pun sa mai citesc un`pic din "Mobilul" de Stephen King...thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Marte, planeta mea natala. Sint martian stiai? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma gandeam la o anumita perioada fericita a vietii mele...

| russiangirl_2817 a răspuns:

Ma gandeam daca o sa-mi dai fundita aia...