| VζŠё ¢ΦLô®α†€ a întrebat:

La ce varsta vi se pare normal sa aveti un iubit? o prietena de-a mea a avut incepand de la varsta de 12 ani si nu era adecvat varstei ei adica era foarte pervers MS pentru raspuns

6 răspunsuri:
| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Pai dupa parerea mea eu zic de la 14-15 ca la 14 esti mai matura si ati iei buletin si naa.
Eu tot 12 ani am dar nu intentionez sa am un prieten.Este dupa parerea ei
FunditSsaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa` blushingblushingblushingblushingblushingblushing
Plus ca-s primaa` :]

| biiiabyby a răspuns:

Mintea'ti vine de la 14 ani.Relatii de'astea trecatoare poti si de la 12laughing

| Bubiko a răspuns:

Cred ca pe la 14-15-16-17-18-19-20. Ai inteles? laughing

| afrodita3333 a răspuns:

Parerea mea este ca incepand de la 12 ar trebui sa inceapa asa zisele relatii, care at trebui sa fie de genu o tinere de mana, un sarut, oricum totul ar trebui sa se bazeze mai mult pe prietenie.adevaratele relatii incep de la 15 ani in sus. mie asa mi se pare normal.depinde mult si cati an are celalalt partener, probabil era ceva mai mare decat ea, din ce spui tu.

| andre999 a răspuns:

Pe la 17 ani. atunci cand intelegi ce este dragostea ca sexul il intelegi de la 10.

| Blue_2059 a răspuns:

Nu exista o varsta anume.Cand esti mic, nu stii ce inseamna iubirea cu adevarat.Indicat,dupa mine, cam la 14 ani si ai grija cu baiatul ales.