| Smackdown a întrebat:

La club penguin cand ma fac membru pe card ce trebuie scris la: Address Line 1, Address Line 2, Name on Credit Card, Credit Card Number?

5 răspunsuri:
| M4RK a răspuns:

Nu stiu cred happy

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu sunt toate campurile obligatorii. Daca sunt... scrie pe prima adresa si pe a doua localitate/judet. Name on credit card este numele de pe cardul cu care vrei sa platesti si numarul este cel de pe partea din fata format din 16 cifre sub data expirarii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adresa nu doar nr cardului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac masinile
si bataile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Adress line 1 scrii adresa ta la adress line 2 nu scrii nimic la name on credit card scrii numele cardului cu care platesti si la card number numarul cardului