| DubstepAndy a întrebat:

am si eu o problema cu facebook.ul.Nu pot intra pe el deoarece imi cere anumite informatii cum ar fi despre cardul de credit, iar eu nu am unul deci nu stiu ce sa fac. Acestea sunt informatii le pe care mi.le cere: Please complete a security check
Security checks help keep Facebook trustworthy and free of spam.
Use a credit card to verify your account
To keep Facebook a safe environment and to make sure that you are using your real name, we require you to confirm your identity by submitting your credit card information.

· This information will only be used to verify your identity.

· Your credit card will not be charged in any way.

· We do not store any credit card information on our servers.

Please enter the following information to be able to continue using your Facebook account.
Full Name:
Address (line 1):
Address (line 2):
Country:
City/State:
Zip:
Phone Number:
Credit Card Type:
Credit Card Number:
Expiration Month/Year: /
CVV:
The information above will not be stored on our servers.
Ce sfat imi puteti da?

4 răspunsuri:
| Hermaniona a răspuns:

S-ar putea sa nu fie de la facebook ci doar o capcana

| DubstepAndy explică (pentru Hermaniona):

Asta am zis si eu pentru ca imi cere aceste info. doar e laptop dar daca intru pe pc nu am nici o problema...sad

| Hermaniona a răspuns (pentru DubstepAndy):

Atunci du-l la un specialist in domeniu sau doar intreaba-l
traducerea saddar stiai deja asta)
Vă rugăm să completați un cec de securitate

Controale de securitate ajuta la mentinerea Facebook încredere și fără a spam-ului.

Utilizați un card de credit pentru a verifica contul dvs.

Pentru a păstra Facebook un mediu sigur și să vă asigurați că vă folosiți numele real, vă solicităm să vă confirmați identitatea dvs. prin trimiterea informațiilor dvs. de card de credit.

· Aceste informații vor fi folosite numai pentru a verifica identitatea.

· Cardul dvs. de credit nu va fi taxat in nici un fel.

· Nu stocăm nici o informație card de credit pe serverele noastre.

Vă rugăm să introduceți următoarele informații pentru a putea să-și continue utilizând contul dvs. Facebook.

Intreg Nume:

Adresa (linia 1):

Adresa (linia 2):

tara:

Oraș / Stat:

zip:

Numărul de telefon:

Card de credit Tip:

Numărul cardului de credit:

Luna Expirarea / An: /

CVV:

Informațiile de mai sus nu vor fi stocate pe serverul nostru

totusi, s-ar putea sa fie ceva deoarece ceva in genul acesta ii aparea si verisoarei mele(23 ani) si a dat numarul cardului si toate datele cerute, iar dupa aceea laptopul i s-a inchis brusc, iar la reparatii i s-a zis ca nu mai are ce sa ii faca (cardul era ok deoarece nu mai avea bani pe el de ceva vremebig grin)

| DubstepAndy explică (pentru Hermaniona):

Ok am inteles... Multumesc mult! :*