| Alexandra_2209 a întrebat:

La jocul Lady Popular...cum fac sa trec de nivelul 2...imi cere sa fac cursul de bucatar( l-am facut ) si apoi sa merg la servici si am mers si dupa? ce e da facut? help me! Daca trec

6 răspunsuri:
| G a răspuns:

Pai iti mai cere si alte chestii infara de asta cu bucatarul... treci si de alea ca sa ajungi la un nivel nou. big grin

| Xonia a răspuns:

Trebuie sa mergi 7 ore(adica sa o pui sa munceasca 7 ore)
Daca nu reusesti, trimitem un msj privat cu useul si parola si ti le fac eu.Si dupa iti zic cum sa iti schimbi parola.
Sa imi zici cum te numesti ca te adaug la prieteni pe lady popularhappy

| Aleeeeeeee a răspuns:

Ai pus-o la lucru cel putin 7 ore? Trebuie sa o pui 7-8 ore, apoi dupa ce iti arata completat poti sa anulezi activitatiile si e exemplu o pui sa doarma. happy

| Alle15 a răspuns:

Pai mergi la locul meu de munca si lucreaza timp de 8 ore si ai sa vezi ca treci si eu primesc funda?

| AnonimA a răspuns:

Buna pai fa toate scopurile si asa reci de level 2

| olly_2983 a răspuns:

Pai intra la domnisoara mea, dai scopuri si acolo ai instuctiunile cum ar fi: fa-ti doua codite negre.si etc