| sabinutza_9332 a întrebat:

La lady populary cum pot sa fac rost de diamante? Daca ii dau sa cumpar sau sa dobandesc diamante ma costa in realitate?

Răspuns Câştigător
| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Da, diamantele le cumperi cu bani reali, dar atunci cand faci 100 de zile de joc iti da 200 de diamante.
http://www.prokid.ro/concurs/voteaza-poza/90/
Un vot, te rog:o3

5 răspunsuri:
| Stelutssa a răspuns:

Diamantele le poti cumpara doar cu bani adevarati.Nu se merita sa dai bani reali pe niste diamante. Te sfatuiesc sa nu cumperi dimante, pentru ca o sa iti vina cost in plus la facura de la internet. Sper ca te-am ajutat. Spor la joc. Funda, pls:*:*

| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Multumesc pentru funda:*:*:*

| Theo20 a răspuns:

Da, in realitate costa intre 350 si 1. 100 ron.

| crangasuandreea a răspuns:

Nuu

| mihaela_2787 a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa nu cumperi nici un diamant