| Milk Swan a întrebat:

La Multi Ani, de Mihail Si Gavriil! Sanatate si noroc sa va dea Dumnezeu!
Cum va sarbatoriti ziua de nume? Va urez si eu, inca o data, noroc si sanatate, bucurie, intr-o poezie facuta de mine... Va rog sa nu radeti!
Bucuria lumii toata,
Numai la usa sa-ti bata!
Iar bunul Dumnezeu sa-ti dea
Tot ce inima ta ar vrea!
La Multi Ani!

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Sa traiti cu numele!happy

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Nu am de ce sa rad... poezia e chiar draguta happy. ziua de azi voi sta acasa... cel mai sigur pe TPU big grin

| Diva a răspuns:

Multumesc frumos pentru urare.La multi ani!

| albastrel a răspuns:

La multi ani tuturor!

legiuitoarea sincer imi pare f rau pentru mamik ta. sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Mulțumesc pentru urare.
Sunt tristă din cauza mamei care din ce în ce se stinge.
Pierd un război destul de crud pentru mine.
Pa, pa.

| denyy a răspuns:

Felicitari frumoasa poezia, si zic eu cei ce doresc ceva frumos altora dumnezeu sa le inapoieze la felhappyhappyhappy