| anonim_4396 a întrebat:

La romanii au talent...doamna aia Constanta din Tecuci chiar medic ginecolog? Ca mie mi se pare cam nebuna, nu de alta laughinglaughing

10 răspunsuri:
| Himera a răspuns:

Pe cuvantul meu, atunci cand am vazut prima oara mi-am zis "asta nu e in toate mintile", parca ii jucau ochii in cap si ma gandeam ca oamenii sunt dati pe mana ei x_x. Ma asteptam sa se faca de ras, dar norocul ei ca are vocea frumoasa si totusi pare dusa rau(si nu, nu o spun pentru ca avea emotii).

Răspuns utilizator avertizat
| wintermee11 a răspuns:

O''nebuna'' care v.ar putea salva viata oricand voua sau celor dragi de langa voi.Ce va mai place sa pune.ti etichete insultatoare fara nici un temei!

| Adina77 a răspuns:

Nu poti sti niciodata.
Aparent oamenii nebuni uneori fac treaba buna.
Cat despre pasiunea ei, e de remarcat ca si-a vazut visul cu ochii.
E totusi o realizare.
Nimeni nu stie cum vom ajunge noi la varsta ei si ce pitici pe creier vom avea.happy

| ygrec25 a răspuns:

Da...funda?

| EduardLaw a răspuns:

O fi nebuna dar are voce

| Loveisspecial a răspuns:

Si mie mi se pare nebuna...nu stiu cum ar putea sa faca o operatielaughing...cred ca ar lesina akl rolling on the floor

| Deiutzzu a răspuns:

Si mie mi se pare laughing Dar asa sunt medicii ginecologi: "nebuni" laughing

| Antonio7 a răspuns:

O fii de unde stim noi ca nu minte dar nu stiu mi s-a facut mila de ea si cred ca are sanse sa castige

| kidin a răspuns:

Nu e nebuna, eu am avut ocazia sa o vad vorbind si are un mod de a gesticula si a vorbi din toata inima ei, stiu ca evita sa asiste la avorturi happy oricum, nu e nebuna tongue