| anonim_4396 a întrebat:

La strandul Cara [Titan] este obligatorie inchirierea sezlongului? Dar cu umbrelutele cum e?confused...merg pentru prima oara azi, deci e destul de urgent happy

Răspuns Câştigător
| BelieveinMagic a răspuns:

Nimic nu este obligatoriu doar daca vrei tu sa le inchiriezi ( sezlongul e 10 lei iar umbrela 3 lei ) happy

2 răspunsuri:
| madytza_7574 a răspuns:

Nu e obligatorie inchirierea sezlongului... cu umbrelutele nici eu nu stiubig grin

| Elmma9 a răspuns:

Nu, nu este obligatoriu inchirierea sezlongului.happy si nici cu umbrelele.big grin sunt niste locuri unde sunt umbrelute. dar daca nu vrei umbrela te poti duce intr-un loc din strand fara umbrelawinking