| Cookiee9712 a întrebat:

La voi merge barn buddy?straight face ca la mine nu. ce sa ii fac?sadsad

18 răspunsuri:
| Iuliiikkk a răspuns:

Nu-mi merge. Dar eu joc pe facebook barn buddy si acolo merge.

| faranumefara a răspuns:

Nu merge nici la mnx((( ma apuca toty draqi si nici la prietenele mele x((((

| Deutsa56 a răspuns:

Nici la mine nu mergehappy. Ce o avea?thinking

| deea_3534 a răspuns:

Nu nici la mine x(x(x(

| FriendsShow a răspuns:

Bate-lrolling on the floor

| UnicornulFericit a răspuns:

Buna, la mine merge... poate nu ai tu ceva(shockwave player si altele). incearca sa ti le scoti de pe net si cred ca va merge.
Astept funda pls... O zi buna.

| CurlyMada a răspuns:

Nici la mine nu merge... sad am intrat un pic dimineata. si de atunci nu. incearca seara. pe la ora 7-8 atunci merge 100%. cel putin la mine. am inteles, ca nu merge din cauza lor, ca se lucreaza...happy spor la plantat tongue

| Anastasiaa a răspuns:

Nici la mine nu merge, imi vine sa il strang de gat angry angry angry incearca de mai multe ori sa intri, la mine din a5a sau a6a incercare mergehee hee...

| znstr a răspuns:

Nici la mine nu merge, mi-au fost furate o gramada de legume.
de vreo saptamana tot asa o tine, ba merge, ba nu
Mai incearca :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie...

| r0xyna a răspuns:

La mine mere...schimba calc, poate are mem mica

| Cami112 a răspuns:

Da. nici la mine nu merge... Poti sa-i dai " rencarcati aceasta pagina " pana o sa poti sa te joci happy

| Txaker a răspuns:

Mie imi merge uneori dar... da refresh la pagina si iti merge...garantat(dar din vreo 4 refreshuri cam asa merge)

| aaaaaaa1 a răspuns:

Nici la mine nu mergecryingcryingcrying
ast pana mainewinkingsau pana diseara

| MihaiN1 a răspuns:

Barn buddy da o eroare pe Hi5.

Incearca pe Facebook.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici la mine... Apropo ce nivel aveti?

| Cookiee9712 explică:

Eu am nivelul 84...sad