| NumePublicExistent a întrebat:

La windows 7 ultimate cum sa pun parola la un folder apoi sa il fac invizibil? Fara programe merge? waiting

5 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Http://www.brothersoft.com/......30347.html

Aici ai un program ca să parolezi fişierul, apoi umbli la proprietăţi click dreapta properties şi dai click pe hidden.

| cornel a răspuns:

La proprietati

| Raul5521 a răspuns:

Fara programe nu merge downloadeazati folder lock

| danco a răspuns:

Cel mai simplu arhiveaza-ti cu parola folderul, cu optiunile "Store" (adica nu vrei compresie, sa mearga repede si "encrypt file names", sa nu se vada ce contine arhiva). foloseste WinRar.

| nyko3094 a răspuns:

Fara programe nu merge downloadeazati folder lock