| anonim_4396 a întrebat:

Lady Gaga trebuie sa recunoastem ca are o voce de milioane... dar ce pare aveti de aspectul fizic?

12 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

=p~ are un corp super

| baru a răspuns:

Nu se poate ca un om care are o inteligenta sclipitoare sau dusa la extrema sa fie normal Asa ceva nu exista Tot asa si cu ea Are talent cu carul dar------trebuie sa aiba si nebuneli Probabil si apucaturile si face parte di viata ei, Si atunci eu zic s-o acceptam sas cum este In fond pe noi ne intereseaza muzica ei, Viata privata mai putin Cel putin pe mine Pa

| User a răspuns:

O naomi americana...

| evoke a răspuns:

Are voce buna...dar...sincer live nu canta prea binestraight face
La fizic arata binetongue dar la fata nemachiata...arata chiar rau de totstraight face
inf...parerea meatongue

| dulcik a răspuns:

Arata destul de bine si e frumusica.

| iuliana_5107 a răspuns:

Parerea mea e ca, daca suntem fani adevarati nu o sa ne luama dupa ce a sacris presa desptre ea...
y si dupa ce am auzit acele lucruri despre ae nu am incetat sa-i mai ascult muzica...happy
asa ca daca esti un fan adv nu cred ca o sa aiba impoetanta
faptul cum arata sau ce s-a auzit despre ea:X

| omtraisiomvedea a răspuns:

Sincer... mi-e nu imi place de ea.Adica nu mi se pare ceva foarte special.Parerea mea!straight face

| GwenS a răspuns:

Pai serios. ai dreptate.canta suuper:X... dar are un stil ciudat. uneori e fain. dar alteori e prea ciudat.

| campanario a răspuns:

Buna.Lady Gaga, in opinia mea e o tipa extrem de talentata, insa daca ar fi sa imi zic opinia mea, la banii ei niste modificari de la piept in sus nu i'ar strica, nu ca ar fi uratica insa machiajul extrem, o face, parerea mea, urata de speriat uneori! ( videoclipul Love game ). Cam atat, nu pot sa o critic mai mult, probabil as face'o atunci doar cand as fii la acelasi nivel cu ea.Fiecare e cum e, fiecare e placut in felul lui.

| αndï a răspuns:

Ca si-a uitat penisul acasa? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vocea ei din videoclipuri e facuta. Live canta oribil. Cat despre aspect, arata foarte bine chiar daca a declarat intr-un interviu ca e aproape anorexica.

| dana5025 a răspuns:

Hai ca arata bine...de fapt e o vedeta si se intretine.Si cit despre penis NU CRED NIMIC. E tare ok iar faptul ca e mai excentrica o face deosebita printre gloata de "vedete" aparute ca ciupercile.