| SherKan19 a întrebat:

M-am gandit sa-mi iau husa pentru tableta cu tot cu tastatura
Uitati ce am gasit : http://www.240.ro/products/Husa-cu-tastatura-tablete-pc- 7-inch.html
Jos la modele nu scrie si tableta mea, am o tableta E-boda e-boda impresspeed e1. credeti ca se potriveste? Astept raspuns. Multumesc mult :*

Răspuns Câştigător
| oldschoolrom a răspuns:

Avand in vedere ca tableta ta are 7 inch display-ul, iar la ce link mi-ai dat tu scrie clar "husa cu tastatura tablete pc 7 inch", iar acolo scrie asa:Exemple tablete compatibile: iGlo Andromeda M101, Allview Alldro 3 Speed, Allwiner a13, Alldro 3 Speed Duo - model 2 JB cu priza micro-USB, si altele.Deci? Merge si la a ta. Oricum oriunde te duci sa ti-o cumperi intrebi pe cei specialisti pentru asta. Sper ca ti-am fost de folos, salut.