| radutherap a întrebat:

Ma ajutati cu ceva eu am lg gw300 si nu gasesc teme pentru el dati-mi siteuri cu teme funda

4 răspunsuri:
| TraficDeMentosane a răspuns:

Nu cre ca gasestioh go on nici eu n'am gasit la gt 505... dar succes la cautatwinking
Byewave

| Anna_3775 a răspuns:

Eu zic sa folosesti www.zedge.net, dar unele telefoane pot sa nu aiba teme... Si sa te chinui sa gasesti degeaba. Am patit-o si eu :D.

| SunriseB a răspuns:

Http://www.zedge.net/......-0-1-rain/ sus in dreapta alegi ce tip de telefon ai iar apoi dupa ce ai selectat tipul telefonului tau in mijloc scrii ce vrei sa contina tema de ex 'flower' si deasupra de bara unde scrii 'flower' scrie [ * themes
* ringtones
* videos
* wallpapers
* TxTs
* games
] dai click la [Themes] fundita?:o3 :*