| anonim_4396 a întrebat:

Ma ajutati si pe mine? Dati-mi si mie cateva idei, pentru a-mi pune adresa la facebook...ma numesc alexandra. Am incercat cateva da sunt folosite deja. Cele mai frumoase au funda

10 răspunsuri:
| papusica987 a răspuns:

Alle, alecsuta, alexa, alexica, Alecs.Sandraa,Alexi,alexandutzathinking

| papusica987 a răspuns:

Aleksandra,alexandrine,Alix, alexia, Alessandra.

| dienuta1990 a răspuns:

De exemplu pe langa numele de alexandra poti sa-ti pui numele de familie si asa le este mai usor si celorlati sa te gaseasca mai usor.

| BellaKiოNana a răspuns:

AlE'XaNdRiNcIk

| BellaKiოNana a răspuns:

Andra
alexyA
413x4ndr4
ⓐⓛⓔⓧⓐⓝⓓⓡⓐ
Love.AlexadrelLa

| dianaaaaax a răspuns:

Poate unele persoane te caută cu numele tău.Nu stricaţi şi facebook'ul.

| AlexandruChiser a răspuns:

Facebook.com/allexxandrra
facebook.com/alexandraaa
facebook.com/alex.andra
facebook.com/alexa.ndra

Nu mai am idei laughing

| Alextrick a răspuns:

Alexikka Alex...Sau Alexikka...laughing

| yonela20 a răspuns:

Incearca astea: alexxa, alexutza, ale, andra, alexandraaa, aaalexandraaa, alexia.

| coconicolletaa a răspuns:

AlexutZa cu TZ...