| dorinmalcoci1994 a întrebat:

Ma ajutati va rog sa-mi gasesc driverile de la; Analog Devices AD1981B(L) @ Intel 82801EB ICH5 - AC'97 Audio Controller [A-2/A-3] PCI,,, nu stiu nu gasesc. de unde sa le scot de pe ce site?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ca sa-ti gasesti driverele de care ai nevoie intra aici http://www.intel.com/support/graphics/detect.htm si da clik pe ''Check your system for the latest updates" O sa inceapa scanarea in pc-ul tau si o sa vezi ce drivere ai nevoie (ti le afiseaza) si apoi clik pe download! Bafta!

neluL
| neluL a răspuns:

Da clik pe chestia asta ''Check your system for the latest updates" acolo in pagina! o sa inceapa sa scaneze computerul tau si la sfarsit te anunta! dupa ce termina de scanat fa un preent scrin cu ce a gasit si iti traduc eu! eu nu pot sa vad ce-ti gaseste tie! asta a-r insemna sa fiu langa tine!