| asistenta a întrebat:

Ma plictisesc foarte tare! Ce as putea sa fac? fundita

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Cum naiba te poţi plictisi când ai internet ? Joacă un milion de jocuri online, citeşte ceva, învaţă de pe Wikipedia, răspunde la întrebări pe TPU, caută prieteni pe facebook sau pe hi5, uită-te la clipuri pe youtube, şi câte şi mai câte...

| misterioaѕa a răspuns:

Pai joaca-te ceva.Citeste o carte.Mergi pe afara.Dormi.

| laurentiu80 a răspuns:

Incearca sa te masturbezi

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai terminat cu ordinea în cameră?
Ai dus gunoiul, ai aerisit camera, ai scris temele pentru școală, etc?
Nu ai ce face?
Pa, pa.

| Akid a răspuns:

Fa`ti curatenie in camera. Fa`ti temele pentru saptamana viitoare. Dupa aceea du`te la bucatarie si pregateste ceva dulce si simplu. Joaca`te sims 3 de exemplu. Uite`te pe vplay la seriale (The vampire diaries e superb). Descarca niste filme de craciun ca tot se apropie. Sau comedii. Picteaza. Fa karaoke. Vorbeste la telefon. Invita`ti prietena cea mai buna si distrati`va impreuna. Iesi afara si joaca`te cu catelul tau. etc.laughing)

| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. iti propun un job. reprezentant/coordonator la giada rome sau ladys.daca te intereseaza,id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii.