| bitchmanager a întrebat:

Ce as putea face sa nu ma mai plictisesc? Dar acasa! ma plictisesc foarte tare. ajutati-ma. dau funda

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Răspunde la întrebările de pe TPU!
Pa, pa.

| zozo74 a răspuns:

Daca sunteti baiat numarati in minte fete, daca sunteti fata numarati baieti. Bafta Fundita?

| alexralu34 a răspuns:

Poti incerca sa vorbesti cu prietenii(la telefon pe net),incearca,poate iti gasesti veun talent(daca ai incearca sa il practici), poate gasesti ceva la televizor interesant, te poti uita la un film sau mai multe sau iti poti face o baie relaxanta.