| KosmYnTDR a întrebat:

Ma poate ajuta cuneva va rog? M-i-am ascuns din greseala un folder in computer si nu stiu cum sa il fac sa nu mai fie ascuns. Daca puteti sa ma ajutati doar spuneti si eu o sa fac.

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

Vrei să nu mai fie ascuns, sau l-ai ascuns şi vrei să-l găseşti? dacă e varianta a 2-a, meri la Start, Find (lupa aia) şi-l cauţi... Dacă e cealaltă variantă, deschizi orice folder, dai Instrumente, Opţiuni folder, apoi mergi pe tab-ul al 2-lea, Vizualizare, şi bifezi al 10-lea cerculeţ, Se afişează fişierele şi folderele ascunse.

1 răspuns:
| RazzyFUnik a răspuns:

Tools folder options view show hidden files ok