| Albinuțăă a întrebat:

Mai intai. Merry x*mass.:-x
ceva melodii mai triste? tocmai m*am despartit de prietenul meu. si e foarte naspa! ): va roog nu de pe net. pe alea deja le stie toata lumea.oh go on ceva mai original. facute de voi.puppy dog eyes va rog frumos.)): dau funda!

Răspuns Câştigător
| QuadruplePersonality a răspuns:

Facute de noi?hee hee
Nu stiu cati din noi (TPU) compun si canta melodii doar ca sa ai tu ceva mai original straight face.
Sau poate ma insel, care esti cantaret páici? smug

6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Iti recomand melodiile lui Mylene Farmer, una dintre ele am descoperit-o recent si imi place la nebunie.http://www.youtube.com/watch?v=FspTcSh00NM&feature=related

| Ea12345 a răspuns:

Lasa supararea...baietii vin si pleaca!;))
Uite un videoclip facut de mine, dupa o melodie foarte frumoasa.:)
http://www.youtube.com/watch?v=mPTsSUdScoU
Un an nou mai bun!:-*

| Albinuțăă explică:

Hei scuzatima.rolling on the floor vroiam muzica dar am ajun cu capu la statusuri. nu stiu unde imi e capu.sad
scuzee.
big grin

| ViseInCulori a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=N3x6Hc8Y27s&feature=related

ador piesa:D
si filmul este grozav;))

| MaiiaAna a răspuns:

N-am nimic original.
Dar eu am ascultat in momentele acelea triste mai multe melodii dar iti dau cateva exemple big grin:
Richard Marx - Right here waiting
Anima X - Sambure de drac (versiunea mai lenta- imi plac versurilelove struck)
Dj aligator - Close to you
Vescan - Ultima ploaie (pentru un Zambet)
Adda & Teasta - minti murdare facute praf
[Andra Ft KoreKt- Colt de suflet]

Dar uite si cateva randuri personale (nu pot sa le zic originale)
"aud voci
Ma uit in jur si te vad pe tine
Cre' ca-mi era mai bine daca erai cu mine
Oare de ce ai plecat,
Oare de ce m-ai lasat
Singura in desert
Neputand sa te iert?"

happy